1
Tiro
رایگان

Z Max

  • حجم
  • 90.01
  • نسخه
  • 1.9.2
  • تعداد دانلود
  • 3

توضیحات

 Z Max یک بازی استراتژی است که مردم با زامبی ها جنگ و نبرد می کنند و بازی به صورت SLG و سنتی می باشد. در واقع داستان این بازی مربوط به زمانی است که مشکل کمبود آب وجود دارد و این مشکل موجب جنگ می شود و مردم برای این منبع حیاتی به جنگ و نبرد می پردازند. در این بای شما می توانید برای خود قلمرو، ارابه و هلیکوپتر بسازید. علاوه بر اینکه شما محاصره شده اید بازی های جنگی، نبرد قلعه و جنگ ترون نیز وجود دارد. می توانید با بازیکنان سراسر جهان به یکدیگر بپیوندید و با هم متحد شوید.

این بازی به صورت انلاین  دارای سیستم ترجمه است و از چت و ترجمه پشتیبانی می کند. می توانید با بازیکنان جهانی در هر زمانی بازی کنید و رتبه افتخار دریافت کنید. در این بازی می توانید تجربه پرواز با هلی کوپتر را داشته باشید. این بازی نقشه جهان را نمایش می دهد. در این بازی یک سطح پادشاهی وجود دارد و سطح قلعه به تدریج به یک محیط بازی عادلانه و خوب تبدیل می شود. در صورتی که قلمروها با یکدیگر متحد شوند و اتحاد Boss را از بین ببرند می تواندد قلمروی خود را گسترش دهند و برای دستیابی به عملکردهای بالاتر، منابع را جمع آوری نمایند.

در این بازی نیروهای نظامی وجود دارند که سطح امنیت قلعه را به طور مستقیم افزایش می دهند. هنگامی که جنگ تمام می شود می توانید تقویک کنید و به منابع دسترسی آزاد داشته باشید. جنگ های آرنا هیچ تلفاتی از نیروهای نظامی نخواهد داشت. در بازی اندروید Z Max می توانید قهرمانان افسانه ای استخدام کنید و توانایی های سربازان را افزایش دهید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Z Max:

– بازی استراتژی و مبارزه

– امکان ساخت قلمرو

– امکان نبرد قلعه و جنگ ترون

– امکان بازی با بازیکنان سراسر جهان

– پشتیبانی از چت و ترجمه

– امکان دریافت رتبه افتخار

– تجربه پرواز با هلی کوپتر

– جمع آوری منابع

– دارای نیروهای نظامی جهت افزایش سطح امنیت قلعه

– استخدام قهرمانان افسانه ای

دسترسی ها

com.android.vending.BILLING
android.permission.INTERNET
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE

بازی های مشابه